Savaitę pergalingai vainikavo Tornado KM – „Bonum Signum“

bruzga

Lapkričio 17 – 23 dienomis tornadukai sužaidė septynerias Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos rungtynes. Pergalės ir toliau neapleidžia 2000 m. g. vaikinų komandos Tornado KM – „Viči“, taip pat po nelengvos kovos, bet laimėję prieš Akmenės  SC namo grįžo vyriausieji mokyklos auklėtiniai – Tornado KM – „Bonum Signum“.

sharp psl

Trečiadienį, lapkričio 19 d. trenerio Roberto Ragausko ekipa Tornado KM – „Sharp“ svečiuose žaidė su Sabonio KC I ekipa. Deja susitikimas tikrai nebuvo malonus tornadukams. Jau nuo pirmojo kėlinio saboniukai įgijo nemažą pranašumą, kurį didino su kiekviena ataka. „Tai tikrai stipri komanda, tiek fiziškai, tiek krepšinio atžvilgiu, - savo pastebėjimus dėstė komandos treneris. Norėčiau, kad mano vaikinai į rungtynes eitų su kitokiu nusiteikimu, pasiryžę kovoti garbingai iki galo. Rungtynėse su šita komanda visų pirma reikia susitvarkyti su psichologija, o tada bus galima galvoti ir apie rezultatą“. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:56. Rezultatyviausi Tornado KM – „Sharp“ gretose buvo komandos kapitonas Mantas Bruzga, atlikęs dvigubą dublį (19 tšk., 15 atk.k., 4 per.k., 16 naud.b.), Aidas Bakutis, taip pat baigęs rungtynes su dvigubu dubliu (15 tšk., 7 atk.k., 10 rez.p., 1 per.k., 1 bl., 16 naud.b.) ir Valdas Gudelevičius (15 tšk., 3 atk.k., 2 per.k., 5 naud.b.).

Paskutinės rungtynių akimirkos video reportažą galite pažiūrėti mūsų facebook paskyroje KM Tornado

www vici_lt

Tą patį vakarą įtempta kova virė ir „Tornado“ KM sporto salėje. Čia dėl svarbaus turnyrinio taško kovojo Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM – „Viči“ komanda ir V. Knašiaus KM I – „Atlantic Express“ ekipa. Iki pat trečiojo kėlinio pabaigos abi ekipos įnirtingai grūmėsi aikštelėje. Tie vieni, tai kiti išsiverždavo į priekį, tačiau įgyti didesnio pranašumo nepavyko nei vienai. Galiausiai, prasidėjus paskutinėms dešimčiai minučių, sėkmingai spurtavo Tornado KM – „Viči“ ir netrukus jau turėjo dviženklį pranašumą. Treneris neslėpė džiaugsmo po laimėtų rungtynių: „Nugalėjome tikrai labai stiprų varžovą. Esu patenkintas, kad keletą paskutinių rungtynių gerai žaidžiame puolime, deja, kol kas „buksuoja“ gynyba, ypač pirmosiomis rungtynių pusėmis. Prastokai ginamės ir vienas prieš vieną ir kovojame dėl kamuolių, o pagrindinės to priežastys, manau, per didelis kai kurių žaidėjų atsipalaidavimas ir asmeninės statistiko skaičiavimas. Tikiuosi, tai laikina ir sezono eigoje šias problemas išspręsime“. Susitikimas su pajūrio krepšininkais baigėsi rezultatu 100:88. Rezultatyviausi tornadiečių tarpe buvo komandos kapitonas Tautvydas Kupstas, atlikęs trigubą dublį (24 tšk., 14 atk.k., 14 rez.p., 3 per.k., 35 naud.b.), šešis tritaškius pataikęs Karolis Babušis (24 tšk., 1 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 12 naud.b.), Benjaminas Koveras (17 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 3 bl., 13 naud.b.) ir dvigubą dublį surinkęs Nedas Kancleris (12 tšk., 13 atk.k., 7 rez.p., 1 per.k., 5 bl., 31 naud.b.).

Rungtynių fotogalerija facebook paskyroje KM Tornado.

ALBURNUS banner

Pergalių iškovoti vis nesiseka MKL II divizione žaidžiančiai Tornado KM – „Alburnus“ komandai. 1998 m. g. vaikinai, treniruojami  Mindaugo Kvietkaus susitiko su Jonavos KKSC ekipa. Iki ilgosios pertraukos aikštelėje virė gana įtempta kova, nors jonaviečiai ir turėjo nedidelį pranašumą. Deja, Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkai neatsilaikė iki galo ir, nuaidėjus finalinei sirenai, svečiai šventė pergalę rezultatu 52:72. „Laimėti sutrukdė trečiajame kėlinyje pasipylusios klaidos ir netaiklūs baudų metimai. Iš 27 baudos metimų vaikinai pataikė vos 6. Trečiąjį kėlinį pralaimėjo 14 taškų skirtumu, o vėliau atsitiesti jau buvo per sunku“. Rezultatyviausi komandos gretose buvo komandos kapitonas Nikas Trumpelis, pelnęs 21 tašką, Emilis Mišinas – 12 taškų ir Arminas Povilaitis įmetęs 11 taškų.

envija logo

„Pirmojo iššūkio“ čempionate, metais vyresnių berniukų grupėje žaidžianti Tornado KM – „Envija“ praėjusį ketvirtadienį susitiko su 2003 m. gimimo berniukų komanda iš Kėdainių sporto mokyklos. „Man belieka tik pasikartoti, - sakė komandos treneris Donatas Mikulevičius. Kol žaidžiame penketais prieš vyresnius berniukus, pirmus du kėlinius dar galime atsilaikyti. Po ilgosios pertraukos, kada į vieną penketuką sueina visi stipriausi komandos žaidėjai, greitai išryškėja ūgio, greičio ir jėgos pranašumas. Tokiose rungtynėse lieka tik stengtis ir garbingai kovoti“. Susitikimas su Kėdainių SM komanda baigėsi rezultatu 77:51.

fudo resNesėkmingas savaitgalis buvo ir Tornado KM – „Fudo“ krepšininkams. Aivaro Grigaliūno berniukai žaidė su su Š. Marčiulionio KA I – „Švenčionių vaistažolės“ ekipa. Tornadukai priešintis aikštelės šeimininkams sugebėjo vos pirmas šešias rungtynių minutes, vėliau skirtumas tarp komandų didėjo su kiekviena ataka, kol galiausiai, nuaidėjus finalinei sirenai, marčiulioniukai šventė pergalę rezultatu 76:37. „Pagrindinė pralaimėjimo priežastis buvo neatkovoti kamuoliai, - pasakojo A. Grigaliūnas. Dėl to negalėjome bėgti į greitą puolimą. Koją kišo ir netaiklūs metimai. Šį pralaimėjimą priimsime ne kaip nesėkmę, o kaip gera pamoką, kuri parodė, kuria linkme turime dirbti ir ką gerinti“. Rezultatyviausi Tornado KM – „Fudo“ gretose buvo Laurynas Virbalas (16 tšk., 2 atk.k., 1 rez.p., 8 per.k., 9 naud.b.) ir Kristupas Viršilas (7 tšk., 4 atk.k., 2 per.k.).

scan pngSekmadienį Prekybos ir verslo mokykloje rinkosi 2003 m. g. berniukų komandos Tornado KM – „Scandagra“ tėveliai. Jie atėjo palaikyti savo atžalų rungtynėse su Marijampolės ŽSM – „Alvarsas“ ekipa. Deja, po gana įtemptos kovos, pergalę šventė svečių ekipa. „Pralaimėjimo priežastimi tapo prasta gynyba pirmoje rungtynių pusėje, ir kova dėl atšokusių kamuolių, - pasakojo komandos treneris Tomas Kentra. Koją, matyt, pakišo tai, kad iki šiol visose žaistose tarpusavio rungtynėse visada mes laimėdavom. Besiruošiant šioms rungtynėms buvo akcentuojama, kad marijampoliečiai neatiduos pergalės, dėl jos reikės kautis, tačiau vaikai ne iki galo suprato, kad iš tikrųjų taip ir bus. Tos kovos ir pritrūko. Marijampoliečiai taip pat gerai pataikė baudos metimus, ko negalima pasakyti apie tornadiečius. Jeigu ieškoti pliusų, tai vaikus galima pagirti už kovingumą, nes pralaiminėdami 16 tšk. skirtumu sugebėjo gražinti intrigą į rungtynes. tikiuosi, kad iš skaudžios pamokos žaidėjai padarys išvadas ir kovoti pradės nuo pirmos minutės, o ne kai svils padai“. Susitikimas baigėsi rezultatu 53:64. Rezultatyviausi komandoje buvo Rokas Mankus ir Paulius Murauskas, pelnę po 17 taškų ir Benas Ališauskas, pelnęs 8 taškus.

bonum bannerGaliausiai, nelabai sėkmingą savaitę pergalingai vainikavo Tornado KM – „Bonum Signum“. Donato Mikulevičiaus auklėtiniai išvykoje žaidė su Akmenės SC ekipa. Rungtynės buvo įtemptos, nors tornadiečiai beveik visą laiką turėjo šiokį tokį pranašumą. Iki finalinės sirenos likus dviem minutėm, aikštelės svečiai sumažino savo atsilikimą iki dvejų taškų, tačiau geriau sužaista rungtynių pabaiga leido Tornado KM – „Bonum Signum“ švęsti pergalę rezultatu 85:94. „Džiaugiamės pergale, tačiau tikrai dar yra daugybė klaidų, kurias reikia taisyti, - kalbėjo komandos treneris. Pradžioje rungtynių tiek mes, tiek varžovai žaidėme daugiau puolime nei gynyboje. Aišku, momentais ir gynyba atrodė tvirta, tačiau ne iki galo. Vaikinai per daug sau leidžia apeliuoti į teisėjus, reikia žaisti, o ne laukti kažkokių teisėjų švilpukų. Džiaugiuosi, kad gerai sužaidė Arnas Malakauskas, atrodė pailsėjęs ir pasiilgęs krepšinio. Nuo suoliuko pakilęs į žaidimą gerai įsijungė Enrikas Kudrevičius, drąsiai ėmęsi sprendimų ir su draugų pagalba puikiai dirbęs aikštelėje. Momentais gerai sužaidė ir Arnas Tilindė, tik iš jo pasigedau didesnio indėlio gynyboje. Apskritai kalbant, gynyboje trūko tarpusavio bendravimo ir pastebėjau, jog vaikinai bado grįžti prie senos žaidimo linijos – geriau užpulti negu apsiginti, o jiems tai brangiai kainavo du sezonus iš eilės“. Rezultatyviausi komandoje buvo Enrikas Kudrevičius (24 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 21 naud. b.), Arnas Malauskas (17 tšk., 1 atk.k., 7 rez.p., 3 per.k., 14 naud.b.) ir Aurimas Plytnikas (16 tšk., 7 atk.k., 2 rez.p., 20 naud.b.).