Š. Zablockis: Puolime buvo mažai kokybės, trūko paprasčiausio sportinio pykčio, užsivedimo

Lapkričio 25 – 30 dienomis sužaistos devynerios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rungtynės. Iš jų iškovotos ketverios pergalės ir patirti penkeri pralaimėjimai, kai kurie iš jų komandoms buvo labai skaudūs.

Read Morevici pngTornado KM – „Viči"  V 66:91 Knašiaus KM-"Atlantic express"

Pirmieji įtemptą savaitę pradėjo Tornado KM – „Viči“ namų aikštelėje priėmę V. Knašiaus KM – „Atlantic Express“ krepšininkus, o kitą dieną žaidė „Aisčių“ KM arenoje. „Abejos pralaimėtos rungtynės buvo panašios, - po nesėkmių kalbėjo treneris Š. Zablockis. – Abejoms rungtynėms negalėjome pasiruošti 100 procentu, nes žaidėjus kamavo traumos ir ligos. Vis tik tai nėra pasiteisinimas. Kartu jau žaidžiame ne vieną sezoną, o analizuojant šių rungtynių video medžiagą blogi buvome visur: gynyboje, puolime buvo mažai kokybės, trūko paprasčiausio sportinio pykčio, užsivedimo. Sezonas dar ilgas, tad toliau sunkiai dirbsime, analizuosime savo klaidas ir bandysime jas ištaisyti. Man asmeniškai šitie du pralaimėjimai buvo labai skaudūs. Teks gerokai padirbėti ne vien sporto salėje, bet ir su kai kurių žaidėjų psichologija bei, galbūt, atlikti keletą pakeitimų tarp pirmos ir antros komandos žaidėjų“.

25

Kauno KM "Aisčiai" 86:85 Tornado KM - "Viči"

tornado 125x49Tornado KM 88:49 Ukmergės SC

Trečiąją pergalę MKL organizuojamame "Olipminės taurės" čempionate iškovojo Roberto Ragausko treniruojama 1997 m. ir jaunesnių vaikinų komanda. "Varžovų komandoje nebuvo aukštaūgių žaidėjų, - pergalės priežasčių ieškojo komandos strategas. - Mes turėjome ūgio pranašumą ir jį išnaudojome atakuodami iš po krepšinio ir vidutinio nuotolio. Ukmergės krepšininkai pasipriešino mums vos du kėlinius. Džiaugiuosi, kad visi komandos žaidėjai pabuvojo aikštelėje ir galėjo pajusti MKL dvasią".

Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo P. Gabrilavičius - 18 tšk., A. Jusevičius - 16 tšk., E. Mišinas - 13 tšk.

bonum banner

Tornado KM - "Bonum Signum" 93:86 Lazdijų SC

Trečiąją pergalę MKL U18 B divizione iškovojo Artūro Darašo auklėtiniai Tornado KM - "Bonum Signum" krepšininkai. Vaikinai namų aikštelėje priėmė Lazdijų SC ekipą. Pirmasis kėlinys buvo tragiškas svečiams, o tornadiečiai laimėjo jį 34:15. Per antrąsias dešimt minučių Lazdijų krepšininkai atsigavo ir ėmė vytis A. Darašo auklėtinius. Svečiai kėlinį laimėjo 17:20, bet Tornado KM - "Bonum Signum" vis dar užtikrintai pirmavo. Daugiausiai nervų kauniečių treneriui kainavo trečiasis kėlinys, kada Lazdijų SC ekipa sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų ir jau buvo nusiteikę kovoti dėl pergalės. Vis tik ketvirtąjį kėlinį laimėjo tornadiečiai ir šventė pergalę rezultatu 93:86.

Rezultatyviausi rungtynėse buvo T. Šimkus - 28 tšk., M. Gusarovas - 13 tšk., V. Gudelevičius ir R. Galvosas po 11 tšk., I. Jasiulevičius - 10 tšk.

Tornado KM - "Bonum Signum"  Varėnos "Bitės"

Varėnos "Bitės" tikrai nepagailėjo Artūro Darašo auklėtinių. Visas rungtynes taškas į tašką žaidę Tornado KM - "Bonum signum" krepšininkai, dar po trijų kėlinių turėjo trijų taškų pranašumą. Vis tik dešimt paskutiniųjų minučių buvo lemiamos. Varėniškiai, sukaupę visas jėgas, pavijo ir persvėrę rezultatą laimėjo susitikimą. Džiugina tai, kad komandas skyrė tik trys taškai, nes antrojo rato rungtynėse išvykoje A. Darašo auklėtiniai turės galimybę pakovoti dėl pergalės ir didesniu skirtumu.

Rezultatyviausi šiame susitikime buvo I. Pikas - 19 tšk., R. Galvosas - 15 šk. ir T. Šimkus - 12 tšk.

ALBURNUS bannerTornado KM - "Alburnus" 75:45 Raseinių KKSC

Toliau be  pralaimėjimų U18 B divizione keliauja Aivaro Grigaliūno treniruojama ekipa. Savo namų aikštelėje penktadienį jie priėmė Raseinių KKSC krepšininkus. "Du kėlinius žaidėme po vieną, gynyboje visur vėlavome, - nors ir po pergalės, tačiau žaidime spragų ieškojo komandos treneris Aivaras Grigaliūnas. - Po pirmosios rungtynių pusės, šiek tiek pakoregavus puolimą ir gynybą bei sumažinus klaidų skaičių, pradėjo augti pranašumas. Prieš ilgąją pertrauką buvo plius trys taškai, o trečiąjį kėlinį sužaidėme 26:4. Persvara išaugo iki 25 tšk. Ketvirtasis kėlinys jau buvo formalumas. Šį sezoną nemažai sužaidžiame vieną labai gerą kėlinį, o tris patenkinamai arba blogai. Norėtųsi jau daugiau stabilumo ir mažiau klaidų. Tikiuosi, po Naujų metų visa tai - kokybė ir mažesnis klaidų skaičius, ateis."

Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo E. Nešukaitis - 24 tšk., M. Sodonis - 10 tšk., E. Mišinas, D. Markarjan ir N. Trumpelis po 8 tšk.

ET PNG_MAZASTornado KM - "Easting Transline" 49:101 Marijampolės ŽSM - "Fildingas"

Penktąjį pralaimėjimą U14 B divizione patyrė Tornado KM - "Easting Transline" berniukai. Šeštadienį namų aikštelėje jie susitiko su Marijampolės ŽSM - "Fildingas" ekipa. "Žaidėm su stipresne komanda, kurie buvo aukštesni, - kalbėjo treneris A. Grigaliūnas. - Mums buvo sunku gynyboje, sunku buvo nusiimti kamuolius gynyboje ir susitabdyti metimus kartojančius krepšininkus. Taip pat norėjosi leisti pažaisti visiems savo komandos krepšininkams. Žaidžiant tik pagrindiniais susitikimas būtų pasibaigęs švelnesniu skirtumu".

Rezultatyviausi - G. Šimkevičius - 11 tšk., E. Venckus - 10 tšk., T. Kačinskas - 9 tšk.

admen bannerSabonio KC 81:48 Tornado KM - "Admen"

"Rungtynės su Sabonio KC komanda buvo permainingos, - kalbėjo treneris Andrius Macijauskas. - Startavome labai prastai. Pirmus taškus pavyko pelnyti tik šeštąją rungtynių minutę. Žaidėjai labai jaudinosi, galvodami, kad tai be galo stiprus varžovas. Per minutės pertraukėles bandžiau paaiškinti, kad nėra ko bijoti ir tuo labiau prarasti. Nuo antrojo kėlinio vidurio komanda įsidrasino. Žaidėjas po žaidėjo pradėjo imtis iniciatyvos, kol galiausiai visa komanda pradėjo žaisti drąsiai. Pradėjome lengviau rinkti taškus. Noriu labai pasidžiaugti tais žaidėjais, kurie tik šiemet startavo  MKL ir KKML, tais, kurie anksčiaus žaisdavo tik draugiškas rungtynes trečioje komandoje. Savo darbu, noru ir užsispyrimu jie tampa ne tik statistais aikštelėje, bet rimtomis komandos figūromis. Jei taip ir toliau, Tornado KM - "Admen" bus tikrai labai konkurencinga komanda".

Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo  J. Oželis - 13 tšk., D. Lorenschat - 12 tšk., M. Vaitekūnas - 8 tšk.