Š. Zablockis: „Dėjome vieną mažą žingsnį į priekį“

Spalio 22 – 23 dienomis Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkai dalyvavo draugiškame krepšinio turnyre Panevėžyje. Be Šarūno Zablockio auklėtinių čia krepšinio subtilybes demonstravo dar  septynios komandos – Panevėžio KKSC, Sostinės KM I, Sostinės KM II, Sabonio KC, Alytaus SRC, Kauno KM „Perkūnas“ ir Š. Marčiulionio KA.

Pirmąją dieną, šeštadienį mūsiškiai sužaidė trejas rungtynes. Pirmosiose rezultatu 35:30 įveikė Sostinės KM II ekipą (E. Bublys 16 tšk., A. Čepukaitis, J. Riškus ir M. Mažeika po 4 tšk.), antrosiose vos dviem taškais – 38:36 palaužė Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkus (E. Bublys 23 tšk., J. Riškus 5 tšk., J. Setkauskas 4 tšk.). Paskutinis šeštadienio susitikimas buvo pats sunkiausias. Galbūt todėl, kad berniukai jau buvo pavargę po dvejų rungtynių, o gal todėl, kad žaisti teko prieš turnyro šeimininkus Panevėžio KKSC krepšininkus. Vis tik keturių kėlinių nugalėtojui išaiškinti neužteko. Per pratęsimą varžovams leidę įmesti vos vieną tašką, o patys pataikę 13, tornadukai namo išvažiavo švęsdami trečiąją pergalę rezultatu 45:57 (A. Čepukaitis 12 tšk., M. Mažeika 11 tšk., E. Bublys 10 tšk.) „Visos trys rungtynes buvo labai sunkios, tačiau labai džiaugiuos, kad rungtynių galus sužaidėm užtikrintai - po pirmosios dienos susitikimų kalbėjo treneris. - Visi vaikai šaunuoliai ir nesvarbu, kiek laiko praleido aikštelėje - visi prisidėjo prie pergalių“.

Sekmadienį Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkų laukė pusfinalis su Sabonio KC ekipa. Stipriai pralaimėję antrąjį ir trečiąjį kėlinius, per paskutinį ketvirtį tornadukai nebeturėjo galimybių pavyti varžovo ir durys į finalą buvo užvertos. Susitikimą Š. Zablockio auklėtiniai pralaimėjo rezultatu 34:53 (E. Bublys 9 tšk., A. Čepukaitis 8 tšk., M. Mažeika 6 tšk.). Kovoje dėl bronzos tornadukų laukė Kauno derbis su KM „Perkūnas“ krepšininkais. Sunkiai mūsų berniukai pergalę iškovoję šeštadienį, tik po pratęsimo ją išplėšė ir sekmadienį. Susitikimas baigėsi rezultatu 37:33 (E. Bublys 9 tšk. J. Riškus 7 tšk., M. Mažeika 6 tšk.)

Tornado KM – „Alburnus“ berniukai ir treneris Šarūnas Zablockis buvo apdovanoti trečiosios vietos taure bei bronzos medaliais. Edvinas Bublys, Aidas Čepukaitis ir Marius Mažeika buvo išrinkti geriausiais komandos žaidėjais ir buvo apdovanoti simbolinėmis atminimo statūlėlėmis.

„Džiaugiuosi, kad pavyko sudalyvauti Panevėžio KKSC organizuotame turnyre ir parungtyniauti su tikrai stipriomis komandomis, - mintimis dalijosi treneris Š. Zablockis. – Vaikai galėjo išmėginti CIDO arenos parketą, juk ne kasdien pasitaiko. Grįžome tikrai patobulėję, dėjome vieną mažą žingsnį į priekį, pamatėme savo silpnąsias vietas, kur reikės sunkiai dirbti. Esu labai patenkintas komandos atmosfera ir vaikinų kovingumu, ypač žaidžiant rungtynių pabaigas ir pratęsimus. Aišku, prie pergalių labai prisidėjo ir sirgaliai, kurie tikrai buvo kaip šeštasis žaidėjas. Na, o mes toliau sunkiai dirbsime, nes kelias į A divizioną laukia nelengvas!“.