Pralaimėjimų virtinę nutraukė Tornado KM – „AdMen“

bruzga

Praėjusi savaitė tornadiečiams buvo labai darbinga ir įtempta. Sužaistos net septynerios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ir dvejos Regionų krepšinio lygos rungtynės. Deja, pergalės skonį pajuto tik Tornado KM – „AdMen“ ekipa, visos kitos komandos turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

bonum bannerPirmieji į kovą stojo Donato Mikulevičiaus auklėtiniai – Tornado KM – „Bonum Signum“ krepšininkai. Pirmadienį Jie susitiko su Vilniaus KM I ekipa. „Pirmosios namų rungtynės prasidėjo labai atkakliai, o vaikinai buvo tikrai susikaupę. Pirmieji kėliniai vyko taškas į tašką, o vilniečiai tik antrojo kėlinio pabaigoje įgijo didesnį pranašumą. Trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo vilniečiai ir greit susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinio viduryje pavyko perimti porą kamuolių ir priartėti 49:45. Vis tik sostinės krepšininkai stabiliai laikė savo žaidimą ir neleido mums perlaužti rungtynių. Nors pradžia ir buvo sunki, taškas į tašką, bet džiaugiuosi, jog jie buvo pelnomi po gero kamuolio „vaikščiojimo“, gerų perdavimų. Gaila, kad po to vaikinai nutarė rodyti daugiau individualių veiksmų, demonstruoti, kas ką gali ir rezultatai pakrypo ne mūsų pusėn. Individualiais veiksmais mūsų komanda yra „nulinė“, o jei dirbsim ir žaisim kaip komanda galime būti tikrai stiprūs ir pavojingi ir siekti pergalių prieš bet kurį varžovą“, - mintimis dalijosi komandos treneris. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:78. Rezultatyviausi Tornado KM – „Bonum Signum“ komandoje buvo A. Tilindė (15 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 4 per.k., 20 naud.b.), E. Kudrevičius (14 tšk., 5 atk.k., 2 per.k., 8 naud.b.), J. Šlapikas (9 tšk., 5 atk.k., 2 rez.p., 1 bl., 11 naud.b.) ir P. Dovydas (9 tšk., 1 per.k., 8 naud.b.).

www vici_ltAntradienį skaudų pralaimėjimą patyrė ir Tornado KM – „Viči“ krepšininkai, nesustabdę įsisiautėjusių Sabonio KC – „Liūtukas“ žaidėjų. Dar pirmajame kėlinyje Š. Zablockio auklėtiniai stengėsi neleisti saboniukams per stipriai pabėgti į priekį, bet tolimesniuose kėliniuose vaikinai prisirinkimo gausybę pražangų ir turėjo šildyti atsarginių žaidėjų suolelį. Likusiems aikštelėje tapo sunku susitvarkyti su varžovų aukštaūgiu ir skirtumas tarp komandų ėmė augti kone su kiekviena ataka. Rungtynės baigėsi rezultatu 108:59. Rezultatyviausi komandoje buvo T. Kupstas, atlikęs dvigubą dublį (22 tšk., 14 atk.k., 5 rez.p., 3 per.k., 22 naud.b.) ir B. Koveras, taip pat atlikęs dvigubą dublį (13 tšk., 11 atk.k., 3 per.k., 7 naud.b.).

asfina

Trečiadienį Tornado KM – „Asfina“ (1998 m. II divizionas) susitiko su Sabonio KC – „Radijas Tau“. Tornadukai prieš varžovus atsilaikę vos vieną kėlinį, o prieš ilgąją pertrauką skirtumas jau buvo dviženklis.  „Neįvertinome varžovų, todėl ir pralaimėjome, - pasakojo treneris A. Grigaliūnas. Koją kišo ir žaidimas po vieną, netaiklūs metimai iš tritaškio. Tikiuosi, kad šis pralaimėjimas suteiks daugiau motyvacijos dirbti treniruotėse ir siekti savo tikslų“. Susitikimas baigėsi rezultatu 57:80. Rezultatyviausiai sužaidė Andrius Jusevičius - 17 tšk., Mantas Valentukonis - 13 tšk., Aidas Bakutis - 10 tšk., Mantas Bruzga - 7 tšk.

ALBURNUS banner

Jaunių vaikinų „B“ (1998 m.) čempionato III divizione žaidžianti Tornado K – „Alburnus“ pergalės skonio irgi neparagavo. Rungtynės su Kaišiadorių KKSC buvo gana įtemptos, nors beveik visą rungtynių laiką kelių taškų skirtumu priekyje buvo svečiai. Likus trim minutėm iki susitikimo pabaigos, M. Kvietkaus auklėtiniai išlygino rezultatą. Bet, kaip pažymėjo treneris, keletas klaidų, netaiklūs metimai ir sėkmės trūkumas pakišo koją, siekiant iškovoti pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 74:81. Rezultatyviausi Tornado KM – ‚Alburnus“ gretose buvo N.Trumpelis - 25 tšk., T. Žemaitaitis - 12 tšk., A. Povilaitis - 11 tšk., M. Mulevičius - 7 tšk., S. Ruokis - 7 tšk.

sharp pslPo sėkmingos starto MKL, R. Ragausko auklėtiniai Tornado KM – „SHARP“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Šeštadienį 1999 m. gimimo tornadukai susitiko su V. Knašiaus KM ekipa. Pirmoji rungtynių pusė buvo permaininga: dėl kiekvieno taško atkakliai kovojo tiek R. Ragausko, tiek A. Kaniavos auklėtiniai. Po ilgosios pertraukos, geriau sekėsi svečiams. Tik prieš prasidedant paskutinėms dešimčiai minučių Tornado KM – „SHARP“ nuo klaipėdiečių skyrė vos trys taškai, deja tornadiečiams pritrūko jėgų pavyti pajūrio krepšininkus ir susitikimas baigėsi rezultatu 55:67. "Vaikinai tikrai šauniai kovėsi su vena stirpiausių šio amžiaus grupės komanda. Matau progresą ir tikiu, jog ateityje iškovosime ne vieną pergalę prieš tokio lygio ekipas", - nors ie pralaimėjęs, bet patenkintas komandos darbu buvo treneris. Rezultatyviausi R. Ragausko auklėtinių gretose buvo M. Bruzga (21 tšk., 9 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 15 naud.b.), Aidas Bakutis (21 tšk., 4 atk.k., 6 rez.p., 2 per.k., 2 bl., 21 naud.b.) ir Nedas Kancleris (7 tšk., 3 atk.k., 1 per.k., 9 naud.b.).

sostena 125_49Tornado KM – „Sostena“ šeštadienį susitiko su Jonavos KKSC.  „Rungtynės buvo dviejų lygių varžovų dvikova. Laimėto tie, kurie taikliau metė, -  pasakojo komandos treneris A. Macijauskas. Prametėm daug paprastų metimų, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Toks vaizdas, kad komanda jaučia įtampą, rungtynės nebeteikia džiaugsmo ir malonumo. Jie turi nepamiršti, kad yra tik vaikai ir už pralaimėjimus niekas piniginių baudų neskirs ar nenutrauks kontrakto. Dar tik mokomės. Stengiuosi tą jiems ir paaiškinti ateinančioje kovoje su V. Knašiaus KM komanda. Tikiuosi, į aikštelę išbėgs su šypsena veide, nebijodami nieko prarasti, sunkiai dirbs gynyboje ir mėgausis puolimu!“. Šeštadienio susitikimas baigėsi rezultatu 63:51. Rezultatyviausi buvo Rokas Jasiulevičius, atlikęs dvigubą dublį (13 tšk., 10 atk.k., 2 rez.p., 1 bl., 13 naud.b. ), Naurius Kavaliauskas (13 tšk.,2 atk.k., 6 naud.b.) ir Laurynas Virbalas (8 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 4 per.k., 1 bl., 10 naud.b.).

admen bannerGaliausiai savaitę pergalingai vainikavo MKL III divizione žaidžianti Tornado KM – „Admen“ (2001 m.) komanda. Beniukai susitiko su Kaišiadorių KKSC ekipa. „Pirmasis kėlinys kiek išgąsdino, - prisiminė A. Macijauskas. Atrodė, kad pergalės dar teks palaukti. Vis tik į aikštelę įžengęs antrasis penketukas nieko laukti neketino ir nuo pat pirmųjų akimirkų spaudė varžovus, džiugino greitomis atakomis bei taikliais metimais. Įpusėjus antrajame kėliniui jau buvo lygu, o per likusias minutes berniukai rezultatą persvėrė mūsų naudai. Po ilgosios pertraukos komanda, įkvėpta antrojo kėlinio, nesumažino tempo. Presingavę visas rungtynes, vertėme varžovus dažnai klysti ir tai leido užtikrintai laimėti!“. Susitikimas baigėsi 87:72. Daugiausiai taškų prie pergalės pridėjo L. Matulevičius ir M. Šeputis po 20 tšk., P. Budvytis - 16 tšk., A. Biliūnas - 9 tšk. ir A. Ruolia - 8 tšk.