Praėjusią savaitę MKL iškovotos trys pergalės

Robke trakimas

Lapkričio 3 – 9 d. buvo tikrai darbingos „Tornado“ krepšinio mokyklos komandoms. Sužaistos aštuonerios Moksleivių krepšinio lygos (MKL) rungtynės. Trys susitikimai pasibaigė tornadukų pergalėmis, penki – pralaimėjimais.

bonum bannerSavaitę pergalingai pradėjo Donato Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Bonum Signum“ ekipa. 1997 m. gimę vaikinai namuose susitiko su Š. Marčiulionio KA II – „Schuco“ krepšininkais. „Rungtynės buvo pradėtos labai energingai, su dideliu susikaupimu, - pasakojo komandos treneris. Vis tik varžovai prisitaikė ir išbalansavo mūsų žaidimą. Rungtynes laimėjome tik komandiniais veiksmais, kai kamuolys gerai judėdavo aikštelėje ir užpult buvo lengviau. Deja, didelis minusas gynyboje. Čia nesugebėjome atsitverti žaidėjų, įkertančių nuo perimetro, strigo bendravimas tarpusavyje ir pralaimėjome beveik visas mikrodvikovas 1x1. Ypatingai rungtynių gale, šių veiksmų dėka, varžovai neleido atitrūkti nuo jų toliau. Šiai dienai, komandiškumas yra mūsų stiprybė. Norėtųsi, kad suolas energingiau įeitų į rungtynes, nes keli susitikimai parodė, kad trūksta svaresnio indėlio. Reikia pakilti drąsiai ir žaisti savo žaidimą, tada ir komandai bus didesnė nauda“.Rungtynės baigėsi rezultatu 89:83. Naudingiausi Tornado KM – „Bonum Signum“ gretose buvo Justas Klimavičius (25 tšk., 7 atk.k., 4 rez.p., 2 per.k., 4 bl., 27 naud. b.), Enrikas Kudrevičius, atlikęs dvigubą dublį (20 tšk., 10 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 1 bl., 23 naud.b.), Jonas Šlapikas, taip pat baigęs rungtynes su dvigubu dubliu (11 tšk., 12 atk.k., 5 rez.p., 2 per.k., 2 bl., 26 naud.b.) ir Arnas Tilindė (11 tšk., 6 atk.k., 2 rez.p., 1 bl., 16 naud.b.)

admen bannerLapkričio 5 d. trečiame MKL divizione žaidžianti Tornado KM – „AdMen“ susitiko su KA „Snaiperis“ ekipa. „Šios rungtynės buvo labai svarbios turnyrine prasme. Pirmasis kėlinys kiek nenusisekė, tačiau antrajame viską kompensavome puikia gynyba – 7 minutes varžovai nepelnė nei taško, -  prisiminė treneris A. Macijauskas. Po didžiosios pertraukos vyko atkakli kova, deja, keletas klaidų lemiamomis akimirkomis lėmė, kad vietoje pergalės turėjome žaisti pratęsimą. Išplėšę pratęsimą varžovai buvo emociškai stipresnė, o tai ir lėmė jų pergalę“. Rungtynės su KA „Snaiperis“ baigėsi rezultatu 69:65. Rezultatyviausi tornadiečių tarpe buvo Mantas Šeputis – 18 tšk. ir Paulius Jonas Budvytis – 14 tšk.

Tą pačią savaitę A. Macijausko auklėtiniai susitiko ir su Kauno KM „Perkūnas“ II krepšininkais. Aikštelės svečiai, KM „Perkūnas“ krepšininkai susitikimą laimėjo rezultatu 52:73, tačiau treneris rungtynėmis buvo patenkintas: „Viskas buvo tikrai gerai. Berniukai žaidė gerai, tačiau varžovas buvo tiesiog stipresnis.“. Rezultatyviausi Tornado KM – „AdMen“ komandoje buvo Mykolas Vaitekūnas – 10 tšk., Augustas Ruolia – 9 tšk. ir Justas Oželis – 8 tšk. Šį trečiadienį ekipos laukia lemiamos rungtynės su KA „Snaiperis“ dėl patekimo į kitą MKL 3 diviziono etapą.

ALBURNUS bannerNesėkmės toliau persekioja ir 1998 m. gimusių vaikinų komandą Tornado KM – „Alburnus“. Vaikinai išbandė savo jėgas su „Sporto Manija“ ekipa, deja, susitikimas baigėsi aikštelės šeimininkų – „Sporto Manija“ krepšininkų pergale rezultatu 58:43. „Gynyboje daug taškų nepraleidome, bet puolime patys sunkiai rinkome taškus, - apmaudo neslėpė komandos treneris Mindaugas Kvietkus. Darėme daug klaidų, skubotų sprendimų, negalėjome pilnai užbaigti atakų, dėl geros varžovų gynybos. Dirbsime toliau“. Daugiausiai taškų pelnė Emilis Mišinas – 12 tšk., Arminas Povilaitis – 10 tšk., Nikas Trumpelis ir Matas Mulevičius po 7 tšk.

sharp pslSkaudų pralaimėjimą Alytuje patyrė Roberto Ragausko treniruojama Tornado KM – „Sharp“ ekipa. Vaikinai nusileido aikštelės šeimininkams, Alytaus SRC krepšininkams rezultatu 90:58. „Kol kas neturime tokio žaidėjo, kuris galėtų sustabdyti varžovų lyderį, - pasakojo komandos treneris. Antras dalykas, šiuo metu komandoje traumuoti net keturi pagrindiniai žaidėjai. Jiems pasveikus, tas skirtumas tarp komandų tikrai sumažėtų. O dabar belieka toliau dirbti ir judėti į priekį“. Rezultatyviausi Tornado KM – „Sharp“ gretose buvo Mantas Bruzga (25 tšk., 8 atk.k., 4 per.k., 18 naud.b.) ir Aidas Bakutis (17 tšk., 6 atk.k., 5 rez.p., 1 per.k., 19 naud.b.).

fudo resŠeštadienį Tornado KM – „Fudo“ pradžiugino visus savo pergale prieš Jonavos KKSC ekipą. 2002 m. gimimo berniukai be didesnio vargo įveikė varžovus rezultatu 65:46. „Pagrindinė pergalės priežastis buvo gynybą, - dėstė treneris Aivaras Grigaliūnas. Neleidome varžovams žaisti jų žaidimo du prieš du. Tą puikiai įvykdėme. Puolime strigome dėl netaiklių metimų iš gerų padėčių, tačiau esu patenkintas, kad susikuriame geras progas metimams. Daug dirbant ateis ir pataikymas“. Daugiausiai taškų Tornado KM – „Fudo“ ekipoje pelnė Laurynas Virbalas, atlikęs dvigubą dublį (16 tšk., 10 atk.k., 3 rez.p., 3 per.k., 9 naud.b.), Matas Makauskas (12 tšk., 5 atk.k., 3 rez.p., 7 per.k., 1 bl., 14 naud.b.) ir Kristupas Viršilas (11 tšk., 3 atk.k., 2 rez.p., 5 per.k., 13 naud.b.).

sigire pngSekmadienį ryte tornadiečiai džiaugėsi dar viena pergale. MKL 3 div. Žaidžianti Tornado KM – „Sigirė“ įveikė Prienų KKSC krepšininkus. Treneris Šarūnas Zablockis džiaugėsi pergale: „Visi vaikai labai stengėsi ir buvo susikaupę. Tai buvo geriausios rungtynės šį sezoną. Tikiuosi ne paskutinės ir manau, kad potencialo dar turime“. Rezultatyviausi komandoje buvo Martynas Gaučas - 13 tšk., Ervinas Černis, Pijus Juozaitis ir Deividas Semėnas po 12 tšk., Justas Kazlauskas - 11 tšk.

asfina bannerSavaitės MKL kovas baigė Tornado KM – „Asfina“. Aivaro Grigaliūno auklėtiniai išvykoje žaidė su Mažeikių SM krepšininkais. Po įtemptos kovos, aikštelės šeimininkai šventė pergalę vos dviejų taškų skirtumu 66:64. Treneris neslėpė nusivylimo: „Pagrindinės pralaimėjimo priežastys pirmas kėlinys – 27:18 ir netaiklūs baudos metimai. Pirmojo pusėje sunkiai sekėsi stabdyti varžovus, antrojoje, šiek tiek pakeitus gynybą juos sustabdėme ir po truputį pradėjome vytis. Paskutiniame ketvirty, likus žaisti dviem minutėm, persvėrėm rezultatą ir turėjome gerą progą padidinti persvarą, tačiau šiek tiek pritrūko sėkmės, o varžovams padėjo ir „namų sienos““. Rezultatyviausi komandoje buvo Mantas Bruzga 21 tšk., Andrius Jusevičius 12 tšk., Aidas Bakutis 11 tšk. ir Evaldas Nešukaitis 8 tšk.