Praėjusį savaitgalį tornadukai patyrė ir pergalių ir pralaimėjimų,

naurius

Spalio 17 – 19 d. „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniai sužaidė ketverias Lietuvos moksleivių lygos rungtynes. Tornado KM – „Scandagra“ su treneriu Robertu Ragausku vos kelių taškų skirtumu įveikė Kauno KM „Aisčiai“ ekipą, Tornado KM – „Fudo“, treniruojama Aivaro Grigaliūno, nesunkiai nugalėjo V. Knašiaus KM II, Andriaus Macijausko Tornado KM – „Sostena“ turėjo pripažinti Šiaulių KA „Saulė“ I – „Eurovent“ pranašumą, o Šarūno Zablockio Tornado KM – „Sigirė“ minimaliu skirtumu pralaimėjo Kaišiadorių KKSC ekipai.

sostena 125_49Penktadienį 2001 m. g. berniukų komanda išvyko į Šiaulius žaisti pirmąsias šį sezoną MKL rungtynes. Jų laukė susitikimas su, kaip pasirodė, gerokai sustiprėjusia Šiaulių KA „Saulė“ I – „Eurovent“ ekipa. Jau nuo pirmojo kėlinio pradžios šiauliečių ekipa tolo nuo tornadukų kone su kiekviena ataka. Deja, situacija nesikeitė visas rungtynes ir Tornado KM – „Sostena“ krepšininkai pralaimėjo susitikimą 106:51. Treneris Andrius Macijauskas nedaugžodžiavo: „Susitikimas pralaimėtas 50 taškų skirtumu, todėl rasti pozityvo sunku. Varžovai buvo ne tik stipresni, bet ir mus pačius kamavo ligos ir traumos. Po tokių rungtynių belieka maksimaliai susikoncentruoti ir pasiruošti ateinančioms rungtynėms su Jonavos KKSC ekipa“. Rezultatyviausi komandoje buvo Naurius Kavaliauskas (13 tšk., 3 atk.k.), Lukas Stanevičius (9 tšk., 6 atk.k.) ir Rokas Jasiulevičius (9 tšk., 9 atk.k.).

fudo resAnkstyvą šeštadienio rytą į Klaipėdą išvyko Aivaro Grigaliūno treniruojama Tornado KM – „Fudo komanda. Jų laukė susitikimas su V. Knašiaus KM II ekipa. „Rungtynių pradžia buvo gera - 1:9, -pasakojo komandos treneris. Bet vaikams pradėjus žaisti po vieną ir skubant puolime, skirtumas ėmė tirpti. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:14. Antrasis ir trečiasis kėliniai buvo sužaisti tikrai puikiai, ypač gynyboje, dėl to susikrautas pranašumas leido iškovoti pirmąją pergalę“. Rungtynės tarp V. Knašiaus KM II ir Tornado KM – „Fudo“ baigėsi rezultatu 49:80. Daugiausiai taškų kauniečių gretose pelnė Laurynas Virbalas, atlikęs dvigubą dublį (29 tšk., 3 atk.k., 2 rez.p., 11 per.k.), legionierius Filip Siewruk, taip pat atlikęs dvigubą dublį (10 tšk., 13 atk.k., 2 rez.p., 4 per.k., 1 bl.) ir Matas Makauskas (10 tšk., 4 atk.k., 2 per.k.).

scan pngJaunučių vaikinų „A“ čempionate startavo Roberto Ragausko treniruojama Tornado KM – „Scandagra“ ekipa. Vaikinai susitiko su Kauno KM „Aisčiai“ krepšininkais. Rungtynės buvo permainingos: pirmąjį kėlinį nedideliu skirtumu pirmavo tornadukai, vėliau varžovai juos pavijo ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Iki pat ilgosios pertraukos tai vieni, tai kiti įgydavo pranašumą, todėl, kas laimės susitikimą, nuspėti buvo tikrai neįmanoma. Pailsėję po dviejų kėlinių, Roberto Ragausko auklėtiniai nieko nelaukę ėmėsi iniciatyvos ir atsiplėšė nuo varžovų 12 taškų skirtumu. Kauno KM „Aisčiai“ ekipa nebuvo linkusi pergalės paleisti iš savo rankų ir, likus trim minutėm iki susitikimo pabaigos, sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Laimei, netaiklūs priešininkų metimai leido Tornado KM – „Scandagra“ ekipai startuoti MKL pergalingai. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:63. Rezultatyviausi komandoje buvo Mantas Bruzga (19 tšk., 6 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k.), Aidas Bakutis (16 tšk., 5 atk.k., 9 rez.p., 2 per.k.) ir Tautvydas Kupstas (10 tšk., 6 atk.k., 1 per.k.).

sigire pngGaliausiai, sekmadienį, startavo MKL III divizione žaidžianti, Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM – „Sigirė“. Vaikinai susitiko su Kaišiadorių KKSC krepšininkais. Iki ilgosios pertraukos tornadukai buvo susikrovę 7 taškų pranašumą. Panašų skirtumą jiems pavyko išlaikyti ir visą trečiąjį kėlinį, tačiau paskutinės dešimt minučių apvertė visas rungtynes aukštyn kojom. Padarę ne vieną klaidą, Š. Zablockio auklėtiniai leido kaišiadoriečiams išlyginti rezultatą ir galiausiai laimėti rungtynes vos vieno taško skirtumu. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:65. „Jaudulys pakišo koją, - su apmaudu kalbėjo treneris. Jis lėmė netaiklius metimus ir nemažą klaidų skaičių. Gerai tik tiek, kad pralaimėjome minimaliu skirtumu, išvykoje atsigriebsime“. Rezultatyviausi komandoje buvo Marius Ūsas (20 tšk.), Deividas Sėmėnas (14 tšk.), Kajus Valčiukas (11 tšk.), Martynas Gaučas (8 tšk.) ir Ervinas Černis (6 tšk.)