Po dramatiškos kovos Tornado KM – „Envija“ užsikabino sidabro medalius

envija kkml2

Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2004 m. grupės čempionatas finišavo itin atkaklia dvikova. Sabonio KC 2004 (tren. Edgaras Voronovas) ir Tornado KM – „Envija“ (trener. Donatas Mikulevičius) komandos dėl čempionų titulo grūmėsi visas keturiasdešimt minučių. Tik paskutinių atakų metu mažiau klydę saboniukai išplėšė pergalę ir tornadukams teko džiaugtis antrąja vieta. (Nuotrauka: kkml.lt)

Reguliariajame sezone Tornado KM – „Envija“ bei Sabonio KC 2004 buvo susitikę du kartus. Pirmąsias rungtynes D. Mikulevičiaus auklėtiniai pralaimėjo rezultatu 89:60, antrąsias – 32:81. Kovoje dėl čempionų titulo sėkmingiau startavo mūsų mokyklos krepšininkai (13:4), tačiau saboniukai iki antrojo kėlinio pradžios spėjo rezultatą persverti savo pusėn.  Antrajame kėlinyje jaunieji tornadukai lipo varžovams ant kulnų ir galiausiai vėl įgijo pranašumą (32:29).  Po ilgosios pertraukos P. Murausko bei D. Morkevičiaus dvitaškiai padidino Tornado KM – „Envija“ ekipos atotrūkį iki devynių taškų, bet po minutės pertraukėlės E. Voronovo auklėtiniai vėl kibo į kovą ir išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu. Tornadukai nepanikavo, o aukščiausio lygio intrigą prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo N. Adomavičiaus ir D. Morkevičiaus išlygintas rezultatas – 43:43. Didžiąją kėlinio dalį  “Tornado“ KM auklėtiniams pavyko žengti priekyje, tačiau ketvirčiui persiritus į antrąją pusę rezultatą išlygino taiklūs saboniukų metimai. Likus žaisti pusantros minutės saboniukai įgijo dviejų taškų pranašumą, kurį iki minimumo netruko sumažinti taiklus P. Murausko dvitaškis metimas. Deja, vienoje iš paskutiniųjų atakų, D. Mikulevičiaus treniruojami berniukai prarado kamuolį, o taiklūs saboniukų metimai tvirtino jų pergalę. Finalinės rungtynės baigėsi rezultatu 67:61. Rezultatyviausiai Tornado KM – „Envija“ gretose sužaidė Paulius Murauskas, atlikęs dvigubą dublį (21 tšk., 17 atk.k., 2 per.k., 1 bl., 9 išpr. praž., 27 naud.b.) ir Nojus Adomavičius, taip pat rungtynes baigęs su dvigubu dubliu (15 tšk., 10 atk.k., 1 išpr.praž., 8 naud.b.).

Rezultatyviausias 2014/2015 m. sezono žaidėjais Tornado KM – „Envija“ komandoje buvo pripažinti:

Paulius Murauskas,

Nojus Adomavičius

Titas Padriezas.

„Rungtynes pradėjome labai gerai, - džiaugėsi komandos treneris Donatas Mikulevičius. – Vaikai iškart parodė nusiteikimą ir norą kovoti. Tai nebuvo momentinis entuziazmas, nes mums pavyko laikyti žaidimą savo rankose beveik visas keturiasdešimt minučių. Aišku, neišvengėme bangų, bet pavykdavo stabilizuoti žaidimą. Iniciatyva buvo mūsų rankose, bet prisirinkome nereikalingų pražangų, keletą kartų neapsigynėme ties tritaškio linija. Pabaigoje Nojus gavo penkias pražangas, buvo priverstas palikti aikštelę ir jo tikrai labai trūko. Gale patys palūžome, suklydome. Nors ir pralaimėjome, bet tikrai labai džiaugiuosi, kad vaikai parodė charakterį. Žaisdami kaip komanda, jie pademonstravo puikų krepšinį ir dėl to visi esame patenkinti geru rezultatu“.