EN

Pirmąjame turnyre po karantino Tornado KM - 2006-2 komanda iškovojo antrąją vietą

Pirmąjame turnyre po karantino Tornado KM - 2006-2 komanda iškovojo antrąją vietą

Rugsėjo 6 dieną Kėdainiuose vyko krepšinio turnyras „Kėdainiams 645“. Tornado krepšinio mokyklą turnyre atstovavo trenerio Modesto Gailiūno treniruojama Tornado KM 2006-2 komanda. Keturių komandų turnyre tornadiečiai pasirodė puikiai ir užėmė antrą vietą.

Pirmąsias rungtynes mūsiškiai žaidė su šeimininkais – Kėdainių SC-Savi komanda. Po labai prastai sužaisto pirmojo kėlinio visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvę tornadiečiai nusileido šeimininkams rezultatu 45:76. Daug geriau pavyko sužaisti antras rungtynes prieš principinį varžovą Kauno KM „Perkūnas “ komandą. Ji įveikta rezultatu 63:54. Paskutinis varžovas turnyre buvo Šiaulių KA „Saulė“ komanda, kuri buvo taip pat nugalėta rezultatu 53:48. Tornado KM 2006-2 komanda pasipuošė sidabro medaliais, o naudingiausiu komandos žaidėju turnyre pripažintas Rokas Lukoševičius.

„Labai džiaugiuosi, kad pagaliau gavome progą žaisti rungtynes. Labai trūko to jaudulio ir adrenalino,- po rungtynių pasakojo treneris Modestas Gailiūnas. – Atvažiavome nežinodami ko tikėtis, rungtynių nebuvome žaidę pusę metų. Be to nebuvo kelių svarbių žaidėjų, kurie gydosi traumas. Pirmi varžovai čiupo nuo pradžių, gal kiek mes jų ir išsigandom, be to jie jau buvo žaidę vienam turnyre ir atrodė užtikrinčiau. Smagu, kad komanda nenuleido rankų, kovojo iki galo, pamatė, kad gali žaisti ir tas paskui padėjo žaidžiant su kitomis komandomis. Mes pernai žaidėm priešsezoniniame turnyre ir ten po pirmo pralaimėjimo nuleidom rankas ir neiškovojom pergalių. Šįkart vaikinai parodė charakterį ir tas džiugina, nes buvo sunku po tokio tarpo žaist. Man rodos, mes per tris rungtynes pataikėm tik 3 ar 4 baudos metimus, o metėm tikrai daug, taip, kad dar daug darbo reiks įdėti per treniruotes, kad taptumėm komanda, kokia norim būti.“