Pirmąją pergalę MKL iškovojo Tornado KM ‒ „SHARP“

Lapkričio 17 – 19 d. tornadukai sužaidė šešerias rungtynes, iš kurių net ketverios pasibaigė mūsiškių pergalėmis. Bene svarbiausias ir labiausiai reikalingas šią savaitę buvo Tornado KM – „SHARP“ laimėjimas prieš Radviliškio ŠSPC.

Tornado KM – „SHARP“ 73:63 Radviliškio ŠSPC

Antradienį vakare Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi komandos, kurios iki tos dienos neturėjo iškovojusios nei vienos pergalės. Radviliškio ekipa buvo sužaidusi penkerias rungtynes, Tornado KM – „SHARP“ – ketverias. Iki pat trečiojo kėlinio vidurio tiek R. Ragausko, tiek S. Krušos auklėtiniai nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo ir aikštelėje virė kova taškas į tašką. Tik trečiojo kėlinio antrojoje pusėje tornadukai, po puikaus spurto, nutolo nuo varžovo, tačiau koncentraciją privalėjo išlaikyti iki pat finalinės sirenos, nes varžovų snaiperiai nenustojo atakuoti iš toli. Vis tik susitikimas baigėsi pirmąją Tornado KM – „SHARP“ pergale.  „Žinojom, kad Radviliškio ŠSPC ne tokia stipri komanda ir atvažiavo nepilnos sudėties, - mintimis dalijosi rungtynėse labai gerai pasirodęs Pijus Biriukovas. – Gal truputį per anksti patikėjome pergale...Pirmus du kėlinius žaidėm kaip užmigę, darėm kvailų klaidų ir „nesujudėjom“ gynyboj taip, kaip reikėtų. Ilgosios pertraukos metu treneris priminė, kaip turime judėti gynyboje ir grįžę į aikštelę kovojom dėl kiekvieno kamuolio, o tai lėmė gražų spurtą. Žaidėme užsivedę ir iki pat rungtynių pabaigos išlaikėme pranašumą. Tikiuosi pratęsime pergalių seriją ir pakilsime turnyrinėje lentelėlėje“.  Nors rungtynės ir buvo laimėtos, treneris Robertas Ragauskas mato labai daug spragų komandos žaidime: „Pagrindinis dalykas būtent šiame susitikime – neišnaudojome ūgio pranašumo. Taip pat kai kurie žaidėjai turėtų labiau pasitikėti savimi, įsiklausyti į trenerio nurodymus, daugiau atakuoti, rodyti daugiau iniciatyvos, imtis daugiau atsakomybės aikštelėje. Jie turi būti komandos lyderiais, „juodai“ dirbti ne tik puolime, bet ir gynyboje“.

diremta logo_resizedVilkaviškio SM II 33:87 Tornado KM – „Diremta“

Antrąją lengvą pergalę iškovojo Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM – „Diremta“ ekipa. Vaikinai išvykoje įveikė Vilkaviškio SM II krepšininkus. „Džiaugiamės, kad pavyko iškovoti pergalę, - emocijomis dalijosi krepšininkas Marius Ūsas. – Smagu, kad visi galėjo išbėgti į aikštelę bei pajusti žaidimo skonį. Tikimės ir toliau liksime pergalių kelyje“. Šiose rungtynėse pasižymėjo tie krepšininkai, kurie šį sezoną dažniau būdavo šešėlyje: P.Kisel – 16 tšk., K. Žalkauskas – 14 tšk., J. Šapauskas – 14 tšk. ir L. Gasevičius – 12 tšk.

ALBURNUS bannerSabonio KC II 73:81 Tornado KM – „Alburnus“

Ketvirtąją pergalę MKL U18 čempionato B divizione iškovojo Aivaro Grigaliūno treniruojama Tornado KM – „Alburnus“. Vaikinai išvykoje palaužė aikštelės šeimininkus – Sabonio KC ekipą. „Laimėjome, nes buvome individualiai stipresni, - pastebėjimais po pergalės dalijosi komandos strategas Aivaras Grigaliūnas. – Nors rungtynių gale jau buvome atsipalaidavę ir vos „neprisižaidėm“, bet pergalė yra pergalė“. Sužaidė ketverias rungtynes ir iškovoję visas pergales, Tornado KM – „Alburnus“ užtikrintai užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo komandos kapitonas Š. Virbalas – 19 tšk., E. Nešukaitis – 17 tšk., A. Jusevičius – 13 tšk. ir M. Sodonis – 12 tšk.

ET PNG_MAZASLazdijų SC-"Pietų Megrame" 71:61 Tornado KM-"Easting Transline"

Antrąjį pralaimėjimą MKL U14 čempionato B divizione patyrė Tornado KM – „Easting Transline“ ekipa. A. Grigaliūno treniruojami 2002 m. g. berniukai išvykoje nusileido Lazdijų SC – „Pietų Megrame“ komandai. „Nors visas žaidimas vyko lygiai, pralaimėjome, nes leidome varžovams atakuoti nuo tritaškio linijos. Jie pataikė net 11 taiklių tolimų metimų!“, - priežastis dėstė A. Grigaliūnas.

Rezultatyviausiai sužaidė G. Šimkevičius – 16 tšk., M. Žemaitis – 13 tšk., E. Venckus – 8 tšk., E. Kučinskas – 7 tšk.

baner-torMarijampolės ŽSM-"Sūduvis" 98:67 Tornado KM II

Jauniausieji mokyklos auklėtiniai – 2005 m. gimimo berniukai „Pirmojo iššūkio“ čempionate susidūrė su stipresniu varžovu – Marijampolės ŽSM – „Sūduvis“. Metais vyresni varžovai pasirodė per „kietas riešutėlis“ mūsų MKL debiutavusiai komandai. Nepaisant pralaimėjimo, treneris Šarūnas Zablockis džiaugėsi žaidimu: „sužaidėme tikrai neblogas rungtynes. Puolime vaikai buvo tikrai kūrybingi, tačiau apsiginti prieš metais vyresnius ir fiziškai stipresnius varžovus buvo sunku. Sunkiai sekėsi atsikovoti kamuolius, dėl to priešininkai turėjo daug galimybių kartoti savo netaiklius metimus. Nemažai klydome prieš varžovų spaudimą, žodžiu, pamatėme nemažai taisytinų dalykų, kuriuos stengsimės tobulinti“.

Rezultatyviausi: E. Bublys - 22 tšk., J. Riškus - 15 tšk., A. Asauskas -10 tšk., M. Mažeika - 7 tšk., A. Čepukaitis - 6 tšk., G. Juozaitis – 6 tšk.

naujas envijaJonavos KKSC  II 22:62 Tornado KM-"Envija"

Pirmąją kartą šį sezoną rungtynės buvo baigtos pagal naujas FIBA taisyklių išlygas, taikomas "Pirmojo iššūkio" čempionate. Trečiojo kėlinio trečiąją minutę Tornado KM - "Envija" pirmavo prieš Jonavos KKSC II ekipą 40 taškų skirtumu, tad rezultatas protokole buvo pažymėtas kaip galutinis, švieslentėje skirtumas išjungtas ir vaikai likusias septyniolika rungtynių minučių žaidė be taškų skaičiavimo. Tai buvo antroji Tornado KM - "Envija" pergalė šį sezoną.