EN

N. Kancleris: didžiuojuosi komanda, kad kovėsi iki galo ir nenuleido rankų

vici naujiena

Balandžio 25 d.  pasirodymą Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos jaunių vaikinų „B“ čempionate baigė Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM – „Viči“ komanda. Reguliariajame sezone iškovoję ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, vaikinai atkrintamosiose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko su penktoje vietoje buvusia Kauno KM „Aisčiai“ ekipa. Deja, tiek namuose, tiek išvykoje „Tornado“ KM krepšininkams teko pripažinti varžovų pranašumą.

Tornado KM - "Viči" 59:65 Kauno KM "Aisčiai"

Pirmosios serijos rungtynės buvo žaidžiamos namų aikštelėje. Tornadukų palaikyti susirinkimo nemažas būrys sirgalių, tačiau, kaip ir buvo galima tikėtis, D. Veličkos auklėtiniai buvo nusiteikę atimti pergalę iš aikštelės šeimininkų. Iki antrojo kėlinio jie alsavo Š. Zablockio auklėtiniams į nugarą, o vėliau persvėrė rezultatą į savo pusę.  Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 46:46. Beveik keturias paskutiniojo kėlinio minutes kelių taškų skirtumu pirmavo Tornado KM – „Viči“ vaikinai, deja, „Aisčiai“ persvėrė rezultatą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę 59:65. Rezultatyviausi tornadiečių gretose buvo Tautvydas Kupstas (23 tšk., 7 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 15 naud.b.), Nedas Kancleris, atlikęs dvigubą dublį (11 tšk., 10 atk.k., 2 rez.p., 2 per.k., 5 bl., 22 naud.b.), Justinas Ramanauskas (11 tšk., 5 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 11 naud.b.) ir Karolis Babušis (11 tšk., 3 atk.k., 1 per.k., 6 naud.b.).

Kauno KM "Aisčiai" 79:70 Tornado KM - "Viči"

Šeštadienį Tornado KM – „Viči“ taškas į tašką žaidė tik pirmąsias aštuonias minutes. Vėliau „Aisčių“ vaikinai tolimais metimais persvėrė rezultatą ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 13 taškų pranašumą.  Situacija aikštelėje pasikeitė tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai likus dviem minutėm Š. Zablockio auklėtinius nuo varžovų skyrė vos 5 taškai. Deja, keletas nelaiku padarytų klaidų leido aikštelės šeimininkams vėl padidinti pranašumą ir iškovoti kelialapį į finalinį ketvertą. Antrosios atkrintamosios rungtynės baigėsi Kauno KM „Aisčiai“ pergale 79:70.  Rezultatyviausi Tornado KM – „Viči“ gretose buvo Nedas Kancleris, vėl atlikęs dvigubą dublį (20 tšk., 15 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 3 bl., 23 naud.b.), Tautvydas Kupstas (19 tšk., 4 atk.k., 1 per.k., 14 naud.b.) ir Justinas Ramanauskas (16 tšk., 6 atk.k., 2 rez.p.,  12 naud.b.).

-          Šarūnai, kas pakišo koją atkrintamosiose rungtynėse su Kauno KM „Aisčiai“ ekipa?

-          Kad nugalėti „Aisčius“ pritrūko nemažai, visuose aspektuose, bet didžiausia pralaimėjimo priežastis buvo ta, kad mums buvo klijuojama favoritų etiketė. Vaikams tikrai neturiu jokių priekaištų, visi stengėsi ir atidavė visas jėgas.

-           Ką dar ruošiatės nuveikti šiame sezone?

-          Kauno krepšinio mėgėjų lygoje sieksime pirmos vietos, taip pat mėnesio gale laukia tarptautinis krepšinio turnyras Sankt Peterburge, tad sezonas mums tikrai dar nesibaigė.

Nedo Kanclerio komentaras, apie tai, ko, jo nuomone, labiausiai pritrūko šioje rungtynių serijoje: „Labai stigo pasitikėjimo, kad galime laimėti.  Pusė komandos jau per apšilimą buvo nuleidę galvas ir liūdni.... Bet didžiuojuosi komanda, kad kovėsi iki galo ir nenuleido rankų...Dar tobulėsime ir kitą sezoną kovosime dėl medalių!“.