EN

MKL tornadas įgauna pagreitį!

Priešpaskutinis spalio savaitgalis vėl buvo kupinas rungtynių. Nors pergalėmis nudžiugino tik dvi komandos, tačiau gražių momentų aikštelėje netrūko.

KM „Perkūnas“ 56:68 Tornado KM – „Glass Drive“

Tornado KM – „Glass Drive“ penktadienį susikovė su praėjusį sezoną „A“ divizione žaidusia KM „Perkūnas“ komanda. Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir nežymia persvara po jo 16:14 pirmavo perkūniečiai. Antrajame kėlinyje tornadą įsuko Paulius Murauskas, per šį ketvirtį pelnęs net 14 taškų. Varžovai neturėjo vaistų prieš Pauliaus žaidimą puolime, o gynyboje visa komanda sėkmingai stabdė KM „Perkūns“ ekipos pastangas pelnyti taškus. Antrasis kėlinys laimėtas 11:19. Po ilgosios pertraukos estafetę iš jauniausio komandos nario Pauliaus perėmė abudu Benai. Trečiajame (12:16) dar padidinta persvara iki 10 taškų. Nors šeimininkai ketvirtajame ketvirtyje ir priartėjo iki 6 taškų, tačiau daugiau jiems nepavyko. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis įsmeigtas Beno Samuilio tritaškis įtvirtino Tornado KM – „Glass Drive“ pergalę 56:68. Rezultatyviausiai žaidė B. Ališauskas įsūdęs 22 taškus, P. Murausko sąskaitoje 19 taškų, puikias rungtynes sužaidęs B. Samuilis pelnė 16 taškų. „Džiaugiuosi tiek iškovota pergale, tiek tuo, kaip žaidėm nuo antrojo kėlinio, - po rungtynių kalbėjo komandos treneris Tomas Kentra. – Taip pat džiugina, kaip žaidėjai dirbo gynyboje prieš varžovų lyderius visų rungtynių metu. Čia didelį darbą padarė Jonas  ir Ignas, kurie nors ir pelnė tik po kelis taškus, tačiau visiškai sukaustė jiems paskirtus žmones. Puolime galingai sužaidė šių rungtynių didysis trejetas – Benas, Benas ir Paulius. Tačiau užmigti ant laurų neturim jokios teisės. Dar darėm nemažai klaidų, neišnaudojom gerų progų atakuojant net ir laisvi iš po krepšio, prametėm daugiau negu pusę baudos metimų ir t.t. Yra daug kur tobulėti.“

Tornado KM II – „Ecolight“ 54:75 Sabonio KC II

Šeštadienį namų aikštelėje Sabonio KC II komandą priėmė pirmą kartą MKL čempionate dalyvaujant Tornado KM II – „Ecolight“ ekipa. Rungtynės pralaimėtos 54:75, tačiau rezultatas neatspindi tikrosios kovos. Iki sensacijos trūko labai nedaug. Likus 3 minutėm tornadiečiai atsilikinėjo tik 6 taškais ir  dvi žioplos klaidos gynyboje bei padidėjęs skirtumas iki 10 taškų nubraukė šansus iškovoti pergalę. Pirmąjį kėlinį tornadiečiai net laimėjo 15:13, tačiau vėliau saboniukai po truputi didino skirtumą. O ketvirtojo kėlinio viduryje aktyvios gynybos dėka „Tornado“ KM žaidėjai 14 taškų deficitą sugebėjo sumažinti, kaip jau minėta aukščiau, iki 6 taškų, tačiau padaryti daugiau – pritrūko kvapo. Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė Lukas Gudžiūnas pelnęs 14 taškų, Liutauras Jasevičius 10, Deivydas Grigalius – 7 bei Darius Morkevičius ir Tautvydas Jasevičius po 6 taškus. „Prieš rungtynes vaikinų prašiau, kad duotų kovą, kautųsi iš visų jėgų ir pažiūrėsim kas gausis, - pasakojo Tomas Kentra, - Gavosi labai gerai, o iki puikaus rezultato trūko tik pergalės. Pačiose rungtynėse, labai daug klydome, nepataikydavom į krepšį iš labai gerų padėčių, metėm labai mažai baudų metimų, nes neprivertėm varžovų bauduotis, greitose atakose tiesiog išmesdavom kamuolį į užribį, tačiau, nepaisant visų mano paminėtų faktorių, esu tikrai patenkintas kova. Intriga išlaikyta beveik iki pat rungtynių pabaigos. Žiūrovai išvydo gražias, įtemptas rungtynes, o vaikinukai, manau, įgavo dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir,  jei dar labiau stengsis dirbti treniruotėse ir suprasti, ką ir dėl ko daro, rezultatus matysime tik gerėjančius.

Tornado KM – „Sostena“ 55:97 Kauno KM „Perkūnas“

Kovomis su stipriausiais savo čempionato varžovais MKL sezoną pradėję Mariaus Žemaičio auklėtiniai savaitgalį patyrė antrąjį pralaimėjimą. Šįkart neįkandamas riešutėlis pasirodė pernykščiai MKL čempionai – Kauno KM „Perkūnas“. Be lyderio Gyčio Mačionio žaidę tornadukai jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą, kuris, deja, didėjo su kiekviena susitikimo minute.  Treneris Marius Žemaitis apie rungtynes daug žodžių neturėjo: „Žaidėm su labai stipriu varžovu. Leidom kiekvienam žaidėjui išbėgti ant parketo ir patikrinti save, kaip jis atrodo prieš tokio lygio krepšininkus. Gavom daug pamokų, o dabar toliau ruošimės artėjančioms rungtynėms su Mažeikių SM krepšininkais“.

Tornado KM  55:74 Kėdainių SC „Daumantų“

Pirmąją nesėkmę „Olimpinės taurės“ čempionate patyrė Aivaro Grigaliūno treniruojami vaikinai. Namų aikštelėje tornadukai priėmė Kėdainių SC „Daumantų“ ekipą. Nors rungtynių startas šeimininkams buvo sėkmingas, praėjusiais metais aukščiausiame divizione žaidę kėdainiškiai nebuvo linkę nusileisti. „Rungtynes pradėjome labai gerai – 16:6, - po susitikimo kalbėjo komandos treneris Aivaras Grigaliūnas, - nuo antro kėlinio sustojome ir Kėdainių krepšininkai pabėgo į priekį. Nors vaikinai kovojo iki galo ir bandėme vytis, tačiau sėkmė nuo mūsų nusisuko...Daug prametėme laisvi ir tai atsispindėjo galutiniame rezultate“.

Rezultatyviaus žaidėjai Simas Sakalauskas – 13 tšk., Renatas Mažeika ir Matas Sodonis po 8 tšk.

Kauno KM „Aisčiai“ 61:54 Tornado KM – „Sharp“

Sekmadienį svečių aikštelės parketą išbandė Roberto Ragausko auklėtiniai Tornado KM – „Sharp“ krepšininkai. Visas rungtynes  taškas į tašką žaidę vaikinai, po finalinės sirenos turėjo pripažinti Kauno KM „Aisčiai“ pranašumą. „Buvom labai nusiteikę rungtynėms, - kalbėjo treneris R. Ragauskas, - žaidėjai vykdė visus trenerio nurodymus. Tiek puolime, tiek gynyboje visi kovojo. Gaila, bet šįkart koją pakišo prastas pataikymo procentas“.

Kauno KM „Perkūnas“ 57:76 Tornado  KM – „Envija“

Antrąją pergalę MKL U13 čempionate iškovojo A divizione žaidžianti Tornado KM – „Envija“. Šįkart prieš D. Mikulevičiaus treniruojamus berniukus neatsilaikė savo namų aikštelėje žaidę Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkai. Dar pirmąją rungtynių pusę žaidę taškas į tašką, po ilgosios pertraukos tornadukai ėmė palaipsniui didinti pranašumą ir, galiausiai, nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 57:76.