KKML 2006 m. grupėje Tornado KM ‒ „1000 linijų“ užsikabino sidabro medalius

Balandžio 27-ąją finišvo KKML Moksleivių 2006 m. grupės čempionatas, kuriame antrus metu iš eilės triumfavo KM „Aisčiai“ 2006 komanda. Pralaimėjimo šiame sezone nepatyrę Tomo Bakanausko auklėtiniai finale susidūrė su sunkumais ir nesklandumais, tačiau 62:45 įveikė „Tornado“ KM-1000 linijų (tr. Modestas Gailiūnas) bendraamžius.

Triukšmingame didžiojo finalo starte su įtampa šiek tiek nesusitvarkę „Aisčių“ berniukai ne kartą strigo puolime, o emocinį pranašumą turėję „tornadžiukai“ kovojo kaip lygūs su lygiais. Nepaisant klampaus žaidimo, po pirmojo kėlinio „Aisčiai“ pirmavo 15:12, o antrajame kėlinyje atsigavę finalo šeimininkai ėmė krautis vis didesnį pranašumą.

18:7 ketvirtį laimėję Tomo Bakanausko auklėtiniai įpusėjus rungtynėms galėjo lengviau atsipūsti – 33:19.

Ginklų nesudėjusi „Tornado“ KM-1000 linijų komanda trečiajame kėlinyje rodė kovingumą, šiek tiek sumažino deficitą ir lemiamam ketvirčiui paliko intrigą – 45:34.

Sužaidus pusę ketvirto kėlinio „Tornado“ vis dar atsiliko dešimčia taškų (52:42) ir „gaudė“ rungtynių eigą galėjusį pakeisti momentą, tačiau per likusias penkias minutes taškus rankiojo tik baudų metimais, o 10:0 spurtą surengę „Aisčiai“ čempioniškai nužengė aukso medalių link.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas Mantas Juzėnas. „Aisčių“ puolėjas į varžovų krepšį sumetė 11 taškų, atkovojo 15 kamuolių bei perėmė 3 kamuolius.

KM „Aisčiai“ 2006: K. Valavičius 13 tšk., R. Mackevičius 12 tšk., M. Juzėnas 11 tšk. (15 atk. k.), U. Tunkevičius 8 tšk.

„Tornado“ KM-1000 linijų: G. Kučinskas ir P. Amosov po 8 tšk., Ą. Hopenas 7 tšk., T. Rimkus 6 tšk.

Bronzos medaliais džiaugėsi Sabonio KC 2006 I komanda (tr. Arnoldas Jatkonis), mažajame finale 71:36 pasiekusi įtikinamą pergalę prieš KM „Perkūnas“ 2006 ekipą (tr. Gintaras Daugėla). Įpusėjus pirmam kėliniui saboniukai pranašumą ėmė kildinti kaip ant mielių ir likusioje rungtynių dalyje varžovams nesuteikė šansų pakovoti dėl pergalės.

Sabonio KC 2006 I: M. Bulanovas 22 tšk., J. Rudaitis 21 tšk.

KM „Perkūnas“ 2006: P. Lukaševičius 16 tšk., N. Juodišius 8 tšk.