EN

Kauno raj. 3x3 šeimų krepšinio turnyre paaiškėjo pirmieji finalininkai!

Gegužės 10 d. Akademijos miestelio gyventojai nedrąsiai rinkosi į Ugnės Karvelis gimnazijos lauko krepšinio aikštelę. Prieš pat 18 val. ištraukus burtus ir suskirsčius pogrupius prasidėjo pirmasis Kauno raj. 3x3 Šeimų krepšinio turnyro etapas. Po atkaklių pogrupio kovų į pusfinalius išėjo „Vijūkai 1“, „Trys geriau“, „Be problemų“ bei „Šarūno komanda“. „Vijūkai 1“ po labai įtemptų dešimties minučių vos vieno taško skirtumu nugalėjo savo varžovus ir finale susitiko su „Be problemų ekipa“. Gavę trumpą pertraukėlę, krepšininkai grįžo į vietas ir prasidėjo kova dėl aukso medalių. Rezultatu 8:16 finalą laimėjo pavadinimą pateisinusi „Be problemų“ komanda. Bronza atiteko „Šarūno“ ekipai, įveikusiai varžovus rezultatu 8:9. Visos keturios į komandos, patekusios į pusfinalius kovą tęs finaliniame etape Raudondvaryje gegužės 28 d. 11 val. Baudų metimo konkursą laimėjo Ringaudų gyventojas Gabrielius Paulikas.

Antrasis turas įvyko vakar Vilkijos miestelyje. Kaip ir pirmajame etape, komandos po burtų traukimo pasiskirstė į du pogrupius. Sužaidus pogrupio varžybas paaiškėjo 4 stipriausios ekipos, kurios pateko į finalinį etapą: „Pirtis“, „Turim gerą du pirmų“, „Sprite“ ir „Švogeriai“. Po pogrupio varžybų įvyko baudų mėtymo konkursas turnyro dalyviams, kurį laimėjo Rolandas Petrauskas. Vilkijos turo pusfinalio varžybose pergalės iškovojo „Švogeriai“ ir „Turim gerą du pirmų“, dėl trečios vietos kovą laimėjo „Pirtis“ nugalėdamą „Sprite“, o finale „Švogeriai“ laimėjo prieš komandą „Turim gerą du pirmų“ rezultatu 10:7. Komandos prizininkės pasipuošė Vilkijos turo medaliais, o 4 vietos laimėtojai džiaugėsi iškovoję teisę dalyvauti finaliniame ture.

Artimiausias Kauno raj. 3x3 šeimų krepšinio turas bus organizuojamas gegužės 17 d. 18:00 val. Garliavoje, Juozo Lukšos gimnazijos lauko krepšinio aikštelėje.

Finaliniame ture Raudondvaryje susitiks visų etapų stipriausios ekipos, o laimėjusi iškovos ne tik pirmosios vietos titulą, bet ir bus apdovanota 2016/2017 m. sezono „Žalgirio“ abonementais.