EN

J. Klimavičius kartu su Kauno "Žalgiriu" iškovojo pirmąją vietą Eurolygos jaunimo atrankos turnyre

Klimavicius zalg

Sausio 16 – 18 dienomis, Kauno “Žalgirio“ arenoje vyko Eurolygos jaunimo atrankos turnyras - adidas Next Generation Tournament. Ant parketo dėl kelialapio į finalinį turą Madride kovojo Insep Paris (Prancūzija), Prahos UKS Future Stars (Čekija), Miuncheno Bayern (Vokietija), Maskvos CSKA  (Rusija), Fenerbahce Ulker (Turkija), Rygos VEF (Latvija), Vilniaus „Lietuvos Rytas“ ir Kauno „Žalgiris“ (Lietuva). Kauno „Žalgirio“ komandai atstovavo ir „Tornado“ KM auklėtinis Justas Klimavičius.

Per tris turnyro dienas, Kauno „Žalgiris“ sužaidė ketverias rungtynes ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Pirmasis susitikimas su Čekijos UKS Future Stars ekipa  baigėsi rezultatu 47:89. Justas Klimavičius aikštelėje praleido 15 minučių, pelnė 5 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Rungtynės su Miuncheno Bayern taip pat baigėsi triuškinančia „Žalgirio“ pergale rezultatu 99:64. J. Klimavičius per 13 minučių, praleistų aikštelėje,  pelnė 7 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį. Žalgiriečiams pasipriešinti nepasisekė ir prancūzams. Jie pralaimėjo rungtynes 60:76. „Tornado“ KM auklėtinis aikštelėje praleido tik 2 minutes ir atkovojo 1 kamuolį. Galiausiai, finalinėje kovoje, dėl kelialapio į Madridą, jaunieji žalgiriečiai susikovė su Rygos VEF. Be didesnio vargo kauniečiai įveikė svečius rezultatu 87:65. J. Klimavičius  ant parketo praleido 7 minutes, pelnė 4 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

2015 m. gegužės 15 - 17 dienomis Kauno "Žalgiris" kovos dėl pirmosios jaunių Eurolygos vietos su stipriausiomos Europos koamndomis Madride.

Sveikiname Kauno "Žalgirį" ir mokyklos auklėtinį Justą Klimavičių su sėkmingu  pasirodymu adidas Next Generation Tournament!