Ilgąjį savaitgalį tornadiečiai džiugino pergalėmis!

Ilgąjį kovo savaitgalį tornadukai nepoilsiavo. Vaikinai sužaidė septynerias rungtynes, iškovojo keturias labai svarbias pergales ir  patyrė tris pralaimėjimus.

Sabonio KC – „Liūtukas“ 68:70 Tornado KM – „Viči“

Pirmieji ilgąjį savaitgalį pergalingai „atidarė“ Šarūno Zablockio auklėtiniai – Tornado KM – „Viči“ krepšininkai. Po dviejų pratęsimų ir  skaudaus  pralaimėjimo, patirto pirmajame rate namų aikštelėje, tornadukai žūtbūt norėjo atsirevanšuoti. Vis tik nuo pirmojo kėlinio rungtynių eiga nesiklostė taip, kaip turėjo. Iki pat ilgosios pertraukos Š. Zablockio auklėtiniams nepavyko aplenkti aikštelės šeimininkų, o trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas 22-13. Galiausiai, paskutiniame ketvirtyje taškas po taško skirtumas ėmė tirpti. Likus dviem minutėm iki susitikimo pabaigos tornadukai rezultatą išlygino ir perlaužė į savo pusę. Susitikimas su Sabonio KC – „Liūtukas“ krepšininkais baigėsi Tornado KM – „Viči“ pergale rezultatu 68:70. „Džiaugiamės iškovota pergale, - po rungtynių emocijomis dalijosi treneris Šarūnas. – Buvo sunkios rungtynės. Pirmus tris kėlinius nežaidėme savo žaidimo, buvo sunku įsivažiuoti. Paskutiniu metu visi kartu mažai treniravomės, o komandos lyderiai buvo pavargę arba neatsigavę po ligų. Džiugu, kad paskutines dešimt minučių parodėme charakterį ir iškovojome labai svarbią pergalę!“.

Sužaidę 16 rungtynių (11 pergalių ir 5 pralaimėjimai) Tornado KM – „Viči“ šiuo metu užima penktąją reguliariojo sezono turnyrinės lentelės vietą. Artimiausios MKL rungtynės vaikinų laukia namų aikštelėje kovo 23 d. su „Visi kartu“ ekipa, o šį savaitgalį EYBL turas Biržuose.

8

Ne taip sėkmingai susiklostė rungtynės Tornado KM – „Fudo“ ekipai. Kovo 12 d. vaikinai išvykoje susitiko su V. Knašiaus KM I ekipa. Pirmajame rate namų aikštelėje nugalėję šią Klaipėdos komandą, šįkart A. Grigaliūno auklėtiniai turėjo pripažinti jų pranašumą. „Pagrindinės pralaimėjimo priežastys – blogai sužaistas pirmasis kėlinys, - kalbėjo A. Grigaliūnas. – Leidome varžovams kontroliuoti rungtynes. Džiaugiuosi vaikinais, kad sunkiomis sąlygomis nepasidavė ir kovojo iki galo. Tokios rungtynės užgrūdina ir leidžia ateityje turėti daugiau patirties. Turime būti gudresni ir apžaisti varžovus protu“.

Tornado KM – „Easting Transline“ 89:68 Šakių JKSC

Paskutines sezono rungtynes sužaidė ir MKL U14 B divizione žaidžianti Tornado KM – „Easting Transline“ ekipa. Vaikinai namų aikštelėje įtikinamu rezultatu 89:68 įveikė Šakių JKSC krepšininkus. „Džiaugiuosi šios komandos sezonu, - pasakojo ekipos treneris A. Grigaliūnas.Tai buvo mūsų pirmasis sezonas MKL. Nors ir nepatekome į kitą etapą, tačiau turėjome nemažai gerų rungtynių. Džiaugiuosi kai kurių auklėtinių tobulėjimu. Tikiuosi, nesumažės ir tas noras eiti pirmyn ir sportuoti. Kitais metais būsime dar stipresni ir kelsime sau aukštesnius tikslus“.

Vilniaus KM II 89:97 Tornado KM – „Sharp“

Labai svarbią pergalę sekmadienį iškovojo ir Roberto Ragausko auklėtiniai Tornado KM – „Sharp“ krepšininkai. Pergalių kelyje šiuo metu esanti U17 komanda įveikė Vilniaus KM II ekipą. „Vaikinai važiuodami į Vilnių buvo puikiai nusiteikę ir žinojo šių rungtynių svarbą, - po pergalės kalbėjo treneris R. Ragauskas. – Turnyrinėje lentelėje esame kelios komandos, kurios turi po vienodą skaičių turnyrinių taškų, tad, norėdami siekti savo tikslų, pralaimėti neturėjome teisės. Vaikinų kovingas  nusiteikimas atsiskleidė jau pirmajame kėlinyje – atkarpą laimėjome 39:21. Aišku, netrukus atsigavo ir varžovai, tad jautėsi įtampa, susvyravo mūsų žaidimas, bet sugebėjome atsitiesti. Labai džiaugiuosi, kad šiose rungtynėse po kelių nesėkmingų pasirodymų atsigavo Mantas Bruzga. Kaip visada sumaniai rungtynėms vadovavo ir lemiamu momentu svarbių taškų pelnė Tautvydas Kupstas. Dėl atšokusių kamuolių puikiai kovojo Valdas Gudelevičius ir Robertas Jonaitis. Robertą taip pat galiu pagirti ir už gerą gynybą. Ir galiausiai, vieno iš varžovų komandos lyderių visas rungtynes nepaleido Ignas Pikas. Esame pakilime! Komandoje puiki nuotaika, tad tikiuosi taip keliausime ir toliau!“.

Sužaidę 19 rungtynių (7 pergalės, 12 pralaimėjimų) Tornado KM – „Sharp“ turnyrinėje lentelėje šiuo metu užima septintąją vietą. Artimiausias susitikimas kovo 24 d. su Panevėžio KKSC ekipa.