EN
„TORNADO“ KREPŠINIO MOKYKLA
APIE MUS NAUJIENOS KOMANDOS TVARKARAŠČIAI TĖVAMS PRIĖMIMAS 2% GALERIJA RENGINIAI ATRIBUTIKA RUNGTYNĖS RĖMĖJAI
Kontaktai Treneriai Istorija Rekordai
Mokėjimų informacija Elgesio taisyklės Neformaliojo ugdymo krepšelis
Tornado KM ‒ „Viči“ (2000)Tornado KM ‒ I (2001)Tornado KM ‒ II (2001)Tornado KM ‒ „Fudo“ (2002)Tornado KM ‒ „Kauno diena“ (2002)Tornado KM ‒ „Sharp“ (2003)Tornado KM ‒ „basketnews.lt“ (2003)Tornado KM ‒ „Amadeira“ (2004)Tornado KM ‒ „Envija“ (2004)2005 ‒ „Šilainiai“ (2005)Tornado KM II (2005)Tornado KM ‒ „Alburnus“ (2005)Tornado KM ‒ „Diremta“ (2006)Tornado KM ‒ „Metga“ (2006)Tornado KM ‒ I (2007)Tornado KM ‒ II (2007)
Stovyklos Tarptautiniai turnyrai Dienos stovykla „Tornadukų“ turnyras „Tornadiečių“ turnyras Socialinės akcijos
Partneriai

„Tornadiečių“ turnyras

   

 Rezultatų lentelė

A grupė

Atkrintamosios varžybos

Atkrintamųjų rezultatai

Namai Rezultatas Svečiai
2004/3 52:57 2006 – centras
Garliava 03/05 66:46 Verslas
2006  centras 42:61 2004/3

Reguliarusis sezonas

  1. 2. 3. 4. 5 Taškai Vieta
1. Garliava 03/05   69:32 65:27 61:41 46:35 7 II
2. 2006 – centras 32:69   40:46 30:25 26:81 5 IV
3. Verslas 27:65 46:40   40:33 48:76 6 III
4. 2005 – Šilainiai 41:61 25:30 33:40   34:45 4 V
5. 2004 – 3 35:46 81:26 76:48 45:34   7 I

 

B grupė

Atkrintamosios varžybos

Reguliarusis sezonas

  1. 2. 3. 4. 5 6 Taškai Vieta
1. Daukantas – Karmėlava   52:25 36:32 43:13 17:50 70:27 9 II
2. Garliava 06/07 25:52   48:32 35:38 34:50 39:55 6 V
3. Žiburys – Vaišvydava 32:36 32:48   28:42 39:59 38:65 5 VI
4. Šilainiai 13:43 38:35 42:28   31:69 16:64 7 IV
5. 2007 – 2 50:17 50:34 59:39 69:31   42:51 9 I
6. Dobkevičius 27:70 55:39 65:38 64:16 51:42   9 III

 

 

Komandų salės
Eil. Nr. Komandos pavadinimas Treneris Namų salė
1. Garliava M. Kvietkus

J. Lukšos gimnazija (S. Lozoraičio g. 13)

2. 2006 M. Gailiūnas VRM Dinamo sporto salė (Griunvaldo g.16)
3. Verslas T. Rakauskas Kauno MPPMC (Smalininkų g. 18)
4. 2005 – Šilainiai A. Darašas T. Ivanausko progimnazija (Vėtrungės g. 1a)
5. 2004 – 3 D. Mikulevičius Milikonių prad. m-kla (Baltijos g. 30)
6. Daukantas– Karmėlava

M. Kvietkus

M. Lauraitis

Daukanto progimnazija (Taikos pr. 68)

Karmėlavos B. Buračo gimn. (Vilniaus g. 67, Karmėlava)

7. Milikoniai D. Mikulevičius Milikonių pagr. m-kla (Baltijos g. 30)
8. Žiburys – Vaišvydava A. Macijauskas „Žiburio“ pagr. m-kla (Verkių g. 30)
9. Dobkevičius A. Grigaliūnas J. Dobkevičiaus progimnazija (V. Čepinskio g. 7)
 
http://www.sharphomeappliances.com/http://envija.lt/http://metga.lt/https://www.facebook.com/XiaomiLithuania/?fb_dtsg_ag=AdwEOZC2zkplUvq1caGouI9jYxwGfpdSOT10UJbmYKlEBw%3AAdw7RqApxnOY6Mj8UjI1-7fjri8YoZJ75HxZOTOQyt73wQhttp://www.fudo.lt/http://diremta.lt/http://www.viciunaigroup.eu/http://www.alburnus.lt/http://www.kaunas.lt/https://www.basketnews.lt/http://amadeira.lt/https://www.krs.lt/http://www.larinda.lt/http://kauno.diena.lt/http://beactive.lt/
Apie musKontaktaiTreneriaiKomandosTvarkaraštisPriėmimasFoto galerijaVideo galerijaRėmėjaiPartneriaiNaujienosIstorijaAtributikaRungtynės